0 ks 0.00 €

+421 951 740 195

Časté otázky a informácie

Sme slovenský výrobca spálňových programov pre Slovenský a Český trh. Matrace sú vyrábané priamo na Slovenku.

Vyrábame matrace, postele z masívu a rošty. Nájdete u nás matrace s pamäťovou penou, studenou penou, bio matrace, pružinové a taštičkové matrace, exkluzívne matrace. Voľba správneho matraca nie je jednoduchá záležitosť. Nestačí si na matrac obchode ľahnúť a 10 sekúnd poležať na matraci. Na matraci spíte celú noc a telo si má na matraci odýchnuť.

Voľbou nesprávneho matraca dosahujeme opak a ráno sa zobúdzame ako dolámaný. Voľbou správneho kvalitného matraca tiež predlžujete životnosť matraca a teda v konečnom dôsledku ušetríte finančné zdroje a šetríte aj životné prostredie. Preto máme pre vás pripravenú našu odbornú pomoc pri výbere matracu, ktorá vás prevedie tvrdosťami, typmi a nosnosťami matracov, tak aby ste našli to čo je z našej ponuky pre vás to najlepšie. K všetkým matracom navyše ponúkame bezplatnú dopravu.
Okrem kvalitného matraca potrebujete ku kvalitnému spánku aj kvalitný podklad pod matrac. Ponúkame vám kvalitné lamelové rošty, ktoré pomáhajú odpružiť matrac tam kde je potrebné. Matrac s lôžkom by mali vzájomne spolupracovať a tak dosiahnuť spoj cieľ, čo je Váš kvalitný spánok. V našej ponuke nájdete aj štandardné latkové rošty. Oba druhy roštov poskytujeme či už ako pevné alebo polohovateľné.

 

Ku kvalitnému spánku Vám tak chýba už len kvalitný a pohodlný vankúš a prikrývka. Aj toto nájdete v našej ponuke.

Samostatnou kategóriu na našom eshope je spálňový nábytok, kde priebežne rozširujeme ponuku tak, aby sme vám poskytli moderný a kvalitný nábytok do vašej spálne. V ponuke nájdete kvalitné postele, skrine, komody, nočné stolíky, ...

Samozrejmosťou je kvalitný zákaznícky servis ku všetkému nášmu sortimentu tovaru, ktorý vám na eshope ponúkame. Prajeme vám teda príjemné nakupovanie na našom eshope a v prípade akýkoľvek otázok, nejasností nás neváhajte kontaktovať na našej bezplatnej infolinke +421 951 740 195


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

Info

info@matrace-texpol.sk

+421 951 740 195

PO - PIA: 09:00 - 21:00