0 ks 0.00 €

+421 951 740 195

Časté otázky a informácie

Doprava všetkých matracov ZADARMO

 

Doručíme Vám akýkoľvek rozmer matracov úplne zadarmo!

Všetky doplnky (chrániče, paplóny, vankúše ) vrátane darčekov je účtovaná doprava 5,4 € s DPH.

 

Matrace - Doprava ZDARMA.
Samotné rošty doprava 9,9 € s DPH.
Doplnky (chrániče, paplóny, vankúše) doprava 5,4 s DPH

Doplnky vo forme darčekov k matracom, ktoré od nás dostanete zdarma, účtujeme dopravu 5,4 € s DPH.

 

Ako dlho budete musieť čakať?

Každý matrac, ktorý si zakúpite prostredníctvom nášho e-shopu, je vyrábaný podľa Vašich požiadaviek zadaných v objednávke. Každý matrac vyrábame ručne za pomoci moderného technologického vybavenia. Výroba takýchto matracov je teda výrobou na mieru klienta a nie je ľahká, no vždy sa snažíme, aby celý proces výroby a doručenia prebehol čo v najkratšom čase, zvyčajne od 3 do 10 pracovných dní. Matrace skladom do 24 hod. doručujeme hneď nasledujúci pracovný deň. Vyrobené matrace obratom expedujeme pomocou prepravnej firmy DPD, ktorá Vaše matrace doručí až k Vám domov úplne zadarmo.

Všetky matrace sú riadne zabalené v niekoľkých vrstvách, a preto sa nemusíte obávať akéhokoľvek poškodenia pri ich doručovaní.

 

Kedy Vás budeme informovať o zásielke?

O odoslaní objednanej zásielky Vás budeme kontaktovať e-mailom. V deň doručenia Vám príde SMS, ktorá bude obsahovať telefónne číslo na kuriéra, ktorý Vás bude kontaktovať približne hodinu pred dodaním. Doba doručovania je zvyčajne každý pracovný deň v čase od 8. do 17. hodiny.

 

Ako prebrať zásielku?

Zásielku môže prevziať váš príbuzný (okrem prípadu nákupu na splátky) resp. iná poverená osoba na uvedenej adrese, pokiaľ bude vedieť, že zásielku má očakávať. V prípade preberania tovaru na dobierku nezabudnite prosím na to, že je potrebné za tovar vyplatiť požadovanú sumu. Ak je suma za objednávku uhradená vopred alebo sa jedná o nákup na splátky, môže si šofér pre overenie identity od Vás vypýtať občiansky preukaz alebo iný doklad.

Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom protokol o škode a tovar nepreberajte. Čo najskôr nás o vzniknutej situácii informujte a po uznaní reklamácie Vám zadarmo doručíme nové matrace.

 

 

Ako zaplatiť za matrace?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Daný spôsob platby si zvolíte pri vyplňovaní dodacích údajov v objednávke.

 

Platba vopred prevodom na účet Predávajúceho

Cena za dopravu matracov pri platbe prevodom je: 0,- EUR. Platbu vopred prevodom na účet Predávajúceho uskutočníte na základe pokynov, ktoré obdržíte prostredníctvom e-mailu, obratom po objednaní tovaru. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo Vašej objedávky.

Bankové spojenie:

Tatra Banka, a. s.      IBAN: SK33 1100 0000 0029 4311 4934

BIC: TATRSKBX     Číslo účtu: 2943114934 /1100

 

Platba na dobierku - platba v hotovosti kuriérovi pri prebraní tovaru

Cena za dopravu matracov pri platbe v hotovosti na dobierku: 1,5- EUR. Ak nechcete platiť za tovar vopred, úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru priamo pracovníkovi kuriérskej služby.

 

Platba kartou

Platba platobnou kartou pomocou modulu CardPay od Tatrabanky.

 

Platba na základe zálohovej faktúry

Pri kúpe matracov atypických rozmerov a pri nákupe, ktorý presahuje výšku 500 €, je potrebné uhradiť zálohu vopred vo výške 50% z koncovej ceny objednávky. Platbu na základe zálohovej faktúry uskutočníte prostredníctvom pokynov, ktoré obdržíte vo forme e-mailu, obratom po objednaní tovaru. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo Vašej objednávky. Tovar Vám vyexpedujeme až po prijatí peňažných prostriedkov na náš účet. Cena za dopravu matracov pri platbe na základe zálohovej faktúry je: 0,- EUR.

Bankové spojenie:

Tatra Banka, a. s.      IBAN: SK33 1100 0000 0029 4311 4934

BIC: TATRSKBX     Číslo účtu: 2943114934 /1100

 

Platba prostredníctvom spoločnosti Quatro

Pri kúpe matracov na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro je cena dopravy:  0,- EUR. Po odoslaní objednávky Vás naša stránka automaticky presmeruje na stránky www.quatro.sk, kde vyplníte formulár pre schválenie úveru. Na Váš email, ktorý ste zadali pri vytváraní objednávky Vám príde potvrdenie o schválení alebo zamietnutí úverovej žiadosti.

Upozornenie, dodacia lehota na tovar začína plynúť dňom, kedy bude Vaša žiadosť schválená a obdržíme všetky potrebné dokumenty.

 

 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

Info

info@matrace-texpol.sk

+421 951 740 195

PO - PIA: 09:00 - 21:00